Kalkulator

Sugerowana liczba toalet


Chcesz zamówić ? Zadzwoń

601 979 315

.

Toaleta na budowę

Pracownicy budowy

Remonty dróg czy tworzenie nowych bloków lub domów zazwyczaj odbywają się w miejscach, gdzie nie ma możliwości skorzystania z toalety. Dlatego też każdy wykonawca danej budowy musi zapewnić odpowiednie zaplecze sanitarne dla wszystkich pracowników. Wybór naszych usług pozwala na stworzenie tego typu miejsca bez konieczności podłączania pod wodociągi. Dlatego też toalety przenośne na budowę są tak chętnie wybieranym rozwiązaniem zarówno w mieście, jak i poza nim.

Oferujemy wynajem toi toi oraz kontenerów, w których można oprócz załatwienia swoich potrzeb umyć się czy przebrać lub zjeść posiłek. Ich wielkość można bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a także i wyznaczonego miejsca, gdzie mają zostać ustawione wynajęte konstrukcje

Proponowane przez naszą firmę toalety przenośne na budowę to gwarancja wysokiej jakości usług. Wszystkie konstrukcje są odporne na różne czynniki zewnętrzne takie jak piach, deszcz, śnieg czy mróz, dzięki czemu można z nich korzystać przez cały rok niezależnie od warunków pogodowych. Właśnie dlatego wybór toi toia to najlepsza decyzja!

Do kontaktu serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby ze Szczecina i najbliższych okol


Toaleta przenośna

Toalety

Toaleta xyz

Toaleta xyz

Toaleta xyz

Toaleta xyz

Adres

PHU MIL-KON
Długa 23F,
72-006 Mierzyn

Kontakt

Warto wiedzieć

Znajdziesz nas