Kalkulator

Sugerowana liczba toalet


Chcesz zamówić ? Zadzwoń

601 979 315

.

Wynajem toalet przenośnych na imprezy masowe, koncerty i eventy

imprezy masowe, koncerty czy eventy

Organizowanie festynów, dni miasta czy też innych wydarzeń kulturalnych wymaga złożenia i spełnienia niezliczonej liczby formalności. Jedną z nich jest zapewnienie toalety przenośnej na imprezie. Przepisy prawne stanowią, że w przypadku eventu na 1000 potrzebne byłyby 4 toi toie. Jeśli na wydarzeniu miałoby pojawić się 10000 uczestników, wtedy ta liczba wzrasta do 54. Jak widać zapewnienie odpowiedniego zaplecza sanitarnego jest niezwykle istotne. Dlatego też proponujemy wysokiej jakości rozwiązania, które doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach w Szczecinie i najbliższych okolicach.

Proponujemy szeroki wybór produktów, które bez problemu można dostosować do potrzeb i wymagań prawnych. Posiadamy także toalety przenośne na imprezy dla niepełnosprawnych, aby każdy miał szansę na komfortowe samopoczucie w trakcie koncertu czy festynu. Zajmujemy się zarówno dowozem, jak i montażem oraz samym odbiorem. Dzięki temu nie trzeba martwić się o opróżnianie toi toi lub ich transportem.

W celu ustalenia potrzebnego zaplecza sanitarnego polecamy nasz kalkulator, który po wybraniu odpowiedniej kategorii i szacowanej liczby uczestników wskaże sugerowane i zgodne z przepisami rozwiązania

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.


Toaleta przenośna

Toalety

Toaleta A

Toaleta B

Toaleta C

Toaleta D

Adres

PHU MIL-KON
Długa 23F,
72-006 Mierzyn

Kontakt

Warto wiedzieć

Znajdziesz nas